Konstrukcje  Stalowe

Jak działamy

Ofertowanie (24h)

Wyróżnia nas fakt, że na nasze standardowe produkty, sporządzamy ofertę maksymalnie do 24h po otrzymaniu zapytania. Wszystkie inne produkty, jesteśmy w stanie wycenić i zaprojektować w ciągu: 48h – projekt nadesłany przez Klienta, powyżej 48h – sporządzenie projektu na indywidualne potrzeby Klienta (produkt wykraczający poza standardowe stojaki i wózki transportowe z branży szklarskiej i okiennej).

Projektowanie

Zajmujemy się projektowaniem dowolnych konstrukcji stalowych dla branży okiennej, szklarskiej oraz pochodnych. Do każdego zlecenia podchodzimy jak do indywidualnego projektu. Zawsze służymy doradztwem technicznym i wspólnie z Klientem znajdujemy najlepsze rozwiązania. Zapytaj nas o dowolny projekt – sprawdź, czy jesteśmy w stanie go wykonać.

Wyliczanie nośności – gwarancje i instrukcje obsługi

Każdy z produktów zawiera dokładnie określone nośności poświadczone podpisem doświadczonego konstruktora. Do wszystkich produktów załączamy instrukcję użytkowania i gwarancję. Każdy z naszych produktów posiada tabliczkę znamionową z informacjami kiedy i gdzie został wyprodukowany oraz symbolem i nr stojaka.

Atesty i certyfikaty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty miały najwyższą jakość i spełniały wymagania każdego z Klientów, dlatego też wszystkie materiały i maszyny posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Nasi pracownicy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami.

Niezawodne terminy

Terminy oferowane przez naszą firmę nie ulegają opóźnieniu. Zapewniamy, że podając czas realizacji produktów, nie ulegnie on przekroczeniu. Podawane terminy nie są przybliżonymi datami. Nasz Planista Produkcji określi nie tylko czas realizacji zamówienia, ale także dostarczenia wyrobów gotowych do Twojej firmy.

Transport

W związku z tym, że na sumaryczną cenę produktu składa się również transport, możemy pomóc w jego zorganizowaniu na Państwa życzenie. Zawsze dbamy o to, aby ostateczna cena była jak najkorzystniejsza.