Kobyłki

Kobyłki metalowe

Kobyłki montażowe oferowane przez nasz sklep cechują się wysoką jakością wykonania oraz stabilną konstrukcją przy jednoczesnej mobilności, co umożliwia bezpieczną i sprawną pracę. Tego typu produkty posiadają powierzchnię roboczą wykonaną z profili ślizgowych bądź listw szczotkowych, mogą być także zabezpieczone filcem czy gumą. Kobyłki metalowe wyposażone są w możliwość dostosowania do podłoża, aby praca przy nich była jak najbardziej komfortowa i bezpieczna. Posiadają także nogi z regulacją wysokości, dzięki czemu możesz łatwo dopasować powierzchnię roboczą do swoich potrzeb. Mobilność kobyłek stalowych sprawia, że możliwe jest również samodzielne decydowanie o rozstawie poszczególnych elementów.

Zastosowanie kobyłek metalowych

Kobyłki warsztatowe regulowane stanowią dobrą alternatywę dla stołów montażowych, mogą także pełnić rolę ich przedłużenia. W związku z tym tego typu produkty służą do obróbki wyrobów końcowych lub pakowania towarów. Znajdują także zastosowanie na liniach produkcyjnych zgrzewająco-czyszczących oraz montażowo-obróbczych. Można także wykorzystać kobyłki metalowe regulowane do odkładu produktów przeznaczonych do dalszej obróbki.

Oferowane przez nas kobyłki stalowe mogą być dowolnie modyfikowane, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Nie tylko konfigurujemy produkt to odpowiednej długości, szerokości czy wysokości, ale również zapewniamy możliwość oznakowania profilu, ocynkowania lub pomalowania na wybrany kolor z palety RAL. Dostosowujemy także kobyłki warsztatowe metalowe poprzez dobranie dowolnej powierzchni roboczej oraz uszczelek.

Poznaj zalety kobyłek metalowych

Kobyłki metalowe, nazywane także koziołkami, kobyłkami albo podpórkami są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, a także łatwe w utrzymaniu oraz czyszczeniu. To również bardzo stabilne konstrukcje, ponieważ są zazwyczaj wyposażone w specjalne nóżki, które zapobiegają przesuwaniu się podczas użytkowania. Wreszcie, kobyłki metalowe regulowane są także bardzo uniwersalne i przydatne w wielu różnych przypadkach – to konstrukcje o licznych zastosowaniach. Dzięki dużej nośności sprawdzą się podczas pracy z ciężkimi materiałami, ale także mogą zostać wykorzystane jako elementy rusztowania czy też drabina. Ze względu na to, że ramy metalowych kobyłek są odpowiednio zabezpieczone, doskonale chronią one materiały przed zsuwaniem się z nich. Zapewniają bezpieczeństwo we wszystkich zadaniach!

Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie wybrać, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci ustalić najlepsze parametry kobyłek metalowych, a następnie wykonamy je dla Ciebie z wysokogatunkowych i trwałych materiałów!