Stojaki do transportu - typu L

Stojaki typu L, nazywane często jako ‘L-ki’ służą do transportu jednostronnego. Często wykorzystywane do transportu szyb zespolonych, okien, jak również fasad, płyt i innych tego typu produktów. Najczęściej w swojej budowie posiadają uszy do transportu wózkiem widłowym, rzadziej uchwyty do podnoszenia dźwigiem. Każda z powierzchni zabezpieczona jest uszczelkami chroniącymi przed zarysowaniami. Stojaki typu L można wykończyć w postaci malowania w dowolnym kolorze z palety RAL jak i ocynku ogniowego. Często służą do magazynowania materiałów pod ścianami z racji możliwości dostępu do produktu tylko z jednej strony. Sprawdź nas – zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Zobacz również stojaki typu A oraz stojaki typu T.

Stojaki typu L – wysoka jakość i gwarancja bezpiecznego transportu szyb

Stojaki do transportu okien o jednostronnej powierzchni cechują się najwyższą jakością wykonania dzięki innowacyjnym metodom produkcji. Tego typu produkty wykonane zostały z metalu i posiadają różnego rodzaju uszczelki zabezpieczające powierzchnię roboczą. Dzięki temu stojaki jednostronne do transportu okien gwarantują bezpieczeństwo przewożonego ładunku, chroniąc przed uszkodzeniem czy zarysowaniem. W zależności od specyfiki i parametrów konkretnego produktu, stojak do transportu szkła można wykorzystać w firmach transportowych lub budowlanych, bądź też w zakładach produkcyjnych. Niektóre warianty wyposażone są w uchwyty do przewożenia dźwigiem, natomiast inne stojaki do transportu okien i szyb są dostosowane do wózków widłowych, co znacznie usprawnia proces przewożenia.

Szeroki wybór produktów i możliwości indywidualnej konfiguracji

W naszym sklepie dostępne są stojaki do transportu szyb  o różnych rozmiarach i parametrach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz produkt odpowiadający Twoim potrzebom. Możesz znaleźć stojak metalowy do transportu okien w dowolnym kolorze – dzięki zastosowaniu ocynkowania lub palety RAL. W niektórych produktach istnieje możliwość dołożenia przedłużek w celu dostosowania długości. Jeżeli jednak potrzebujesz niestandardowego stojaka jednostronnego, oferujemy indywidualną konfigurację wymiarów i innych parametrów. Obok stojaków typu L w ofercie znajdziesz także stojaki transportowe typu A oraz T.