Stojaki metalowe

Stojaki metalowe do transportu i magazynowania

W tej kategorii zobaczysz pozostałe nasze realizacje, które nie znalazły się w innych grupach. Produkty te zostały zrealizowane indywidualnie na życzenie klienta. Każdy ze stojaków metalowych miał inne wytyczne podane przez klienta. Realizujemy bardzo wiele konstrukcji stalowych od jednej sztuki. Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych.

Różne typy stojaków metalowych na okna

W asortymencie naszego sklepu dostępne są różne rodzaje stojaków metalowych na szkło. Oferujemy stojaki przelotowe do okien, stojaki typu L w wersji STL S3 oraz STL SM, które posiadają funkcję złożenia pleców – dzięki temu zajmują stosunkowo mało przestrzeni i pozwalają zaoszczędzić miejsce do transportu. Stojaki metalowe do magazynowania lub transportu mogą być wyposażone w uszczelki komorowe lub pełne, a także posiadać inne parametry zgodne z potrzebami klienta, na przykład kieszenie na wózek lub powierzchnię roboczą ze sklejki. W ofercie dostępne są również podstawy pod stojak oraz specjalne stojaki do sortowania.

Stojaki metalowe do magazynowania o standardowych wymiarach oraz na indywidualne zamówienie

Oprócz produktów o standardowych parametrach, oferujemy wykonanie stojaków metalowych na zamówienie, zgodnie z wymiarami podanymi przez klienta. Indywidualnie dostosujemy długość, szerokość i wysokość modelu, a także wykonamy inne potrzebne modyfikacje w postaci dodania uszczelek, zabezpieczeń lub uchwytów. Stojaki na profile czy inne tego typu produkty mogą ponadto zostać oznakowane oraz pomalowane na dowolny kolor z palety RAL.

Stojaki metalowe na zamówienie – Racks and Rolls

Metalowe stojaki, które znajdziesz w ofercie Racks and Rolls są to specjalistyczne konstrukcje służące do przechowywania i transportu różnego rodzaju towarów w magazynach, halach produkcyjnych, a także innych obiektach przemysłowych. Stojaki te charakteryzują się wytrzymałością i trwałością, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do magazynowania oraz przewożenia dużych i ciężkich ładunków.

Stojaki metalowe na okna i drzwi wykonujemy na indywidualne zamówienie, dlatego też mogą być one wyposażone w różne udogodnienia, takie jak: specjalne kieszenie na wózek widłowy, powierzchnia robocza dolna ze sklejki antypoślizgowej, powierzchnia pleców zabezpieczone uszczelką komorową czy możliwość składania.

Wszystkie produkty naszej firmy Racks and Rolls są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość oraz niezawodność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!