Stoły montażowe

W Racks and Rolls produkcja stołów montażowych odbywa się zawsze po uwzględnieniu indywidualnych potrzeb każdego klienta. Do ich tworzenia wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały, dzięki czemu nasze konstrukcje są solidne i trwałe, co zapewnia stabilność oraz bezpieczeństwo pracy. Oferowane przez nas stoły montażowe są praktyczne i ergonomiczne. Ich wysokość jest najczęściej regulowana, a na potrzeby klienta mogą być wyposażone w półkę odkładczą na narzędzia oraz blat roboczy. Powierzchnia blatu stołów montażowych od producenta Racks and Rolls jest ponadto zaopatrzona w polietylenowe, poliamidowe lub szczotkowe listwy ślizgowe czy też uszczelki gumowe, co znacznie usprawnia pracę i poprawia jej komfort.

Szeroki wybór stołów montażowych

Oferujemy różnego rodzaju stoły montażowe do stolarki okiennej, blatów, a także montażu drzwi czy innych czynności związanych z produkcją i obróbką. Wykonywane są z materiałów pochodzących od sprawdzonych producentów i spełniają wszystkie wymogi techniczne, zapewniając bezpieczeństwo pracy. W asortymencie dostępne są zarówno standardowe modele, jak i stół montażowy uchylny z mechanizmem opuszczenia nawet pod kątem 90 stopni. Znajdziesz tu także produkty dostosowane do stolarki, takie jak stół montażowy z przejściem, którego konstrukcja umożliwia swobodne przechodzenie na drugą stronę bez przenoszenia obrabianego materiału.

W asortymencie naszego sklepu dostępne są także stoły z listwami poliamidowymi, polietylowymi lub szczotkowymi. Stoły montażowe od producenta Racks and Rolls są spawane ręcznie zgodnie z indywidualnym zamówieniem i podanymi przez klienta wymiarami. Oferujemy produkty typu GU, BN, SMS czy KUPM z regulowaną wysokością i dodatkowymi półkami na narzędzia. Jako przedłużenie stołów montażowych do okien lub alternatywę dla nich mogą posłużyć także oferowane przez nas kobyłki.

Stoły montażowe – zastosowanie

Stoły montażowe to niezwykle ważny element wyposażenia linii zgrzewająco-czyszczącej w zakładzie produkcyjnym. Najlepiej, aby znajdowały się one na końcu takiej linii, za zgrzewarkami i czyszczarkami – wtedy możliwe jest bezpośrednie przewiezienie obrabianych elementów ze stołów do magazynu  lub na kolejną linię produkcyjną.

Ergonomiczne stoły montażowe do okien czy drzwi są niezbędne również na linii montażowo-obróbczej. Aby praca na takiej linii przebiegała sprawnie i efektywnie, ważne jest odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych stanowisk. Dlatego na początku dobrze jest umieścić stół do montażu okuć skrzydeł, a na końcu linii – stół do montowania nawietrzników bądź zawiasów.

Stoły montażowe – producent Racks and Rolls

Stoły montażowe są przeznaczone do różnych rodzajów prac technicznych, montażowych i naprawczych. Znajdują więc zastosowanie w wielu różnych sytuacjach, a to wszystko ze względu na ich liczne zalety. Oto kilka z nich:

  • Są one zwykle wykonane z bardzo trwałych materiałów, dzięki czemu wykazują świetną odporność na uszkodzenia i zapewniają stabilność podczas pracy.
  • Stoły montażowe wyposażone są w praktyczne rozwiązania, które poprawiają komfort oraz wydajność pracy, takie jak półki odkładcze czy profile ślizgowe.
  • Mają regulowaną wysokość, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i wymagań pracy.
  • Zapewniają wygodną pracę, ponieważ umożliwiają dostęp do elementów z różnych stron i pozwalają na ustawienie ich na odpowiednim poziomie.
  • Mogą być wykorzystywane w wielu różnych zastosowaniach, takich jak montaż i naprawa urządzeń, prace techniczne, prace remontowe i inne.
  • Niektóre modele stołów montażowych wyposażone są w kółka jezdne, dzięki czemu w razie potrzeby można je szybko i bezproblemowo przetransportować w inne miejsce.