Ofertowanie (24h)

Na nasze standardowe stojaki do okien, szyb, płyt, wózki transportowe, palety stalowe, regały sporządzamy ofertę maksymalnie do 24h od otrzymania zapytania. Wszystkie inne produkty, jesteśmy w stanie wycenić i zaprojektować w ciągu: 48h – projekt nadesłany przez Klienta, powyżej 48h – sporządzenie projektu na indywidualne potrzeby Klienta 

Projektowanie

Zajmujemy się projektowaniem dowolnych konstrukcji stalowych. Do każdego zamówienia podchodzimy jak do indywidualnego projektu. Chętnie służymy doradztwem technicznym, wspólnie z Klientem znajdziemy najlepsze rozwiązania. Zapytaj nas o dowolny projekt – sprawdź, czy jesteśmy w stanie go wykonać.

Wyliczanie nośności – gwarancje i instrukcje obsługi

Każdy z produktów zawiera dokładnie określone nośności poświadczone podpisem doświadczonego konstruktora. Do wszystkich produktów załączamy instrukcję użytkowania i gwarancję. Każdy z naszych produktów posiada tabliczkę znamionową z informacjami kiedy i gdzie został wyprodukowany oraz symbolem i nr wyrobu.

Atesty i certyfikaty

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze stojaki do okien, szyb, profili, wózki, palety, regały miały najwyższą jakość i spełniały wymagania każdego z naszych Klientów, dlatego też wszystkie materiały i maszyny posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Nasi pracownicy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami.

Niezawodne terminy

Terminowo dostarczamy nasze produkty. Nasz Planista Produkcji określi nie tylko czas realizacji zamówienia, ale także dostarczenia wyrobów gotowych do Twojej firmy.

Transport

Zawsze dbamy o to, aby ostateczna cena transportu była jak najkorzystniejsza. Na Państwa życzenie pomożemy w jego zorganizowaniu.