Kobyłki

Kobyłki metalowe stanowią doskonałą alternatywę dla stołów montażowych. Można używać ich wymiennie, lub równocześnie, jeśli zachodzi potrzeba zwiększenia powierzchni roboczej. Wykorzystywane są również do odkładu produktów poddawanych dalszej obróbce.

Kobyłki montażowe – sprawna i bezpieczna praca

Kobyłki montażowe od Racks and Rolls charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Bezpieczeństwo w czasie pracy zapewnia powierzchnia robocza wykonana z materiałów takich jak profile ślizgowe czy listwy szczotkowe. Dodatkowym zabezpieczeniem jest guma i filc, które zapobiegają ślizganiu się produktów po powierzchni. Mobilne i regulowane kobyłki metalowe składane można dopasować do podłoża, co wpływa na większy komfort pracy. Poszczególne elementy można rozstawić w dowolny sposób, co znacząco ułatwi pracę.

Zastosowanie kobyłek montażowych

Kobyłki montażowe zdają egzamin podczas końcowej obróbki produktów czy pakowania towarów. Stanowią alternatywę dla stołów montażowych, lub mogą być wykorzystywane równocześnie, jako ich przedłużenie. Sprawdzą się przy wszelkich liniach produkcyjnych, oraz miejscach, gdzie wykonuje się dalszą obróbkę towarów.

Racks and Rolls jako producent kobyłek montażowych oferuje możliwość dowolnej modyfikacji i dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta. Produkt można skonfigurować i zmienić jego długość, szerokość i wysokość, tak by w pełni spełniał swoją funkcję. Oferujemy także oznakowanie profilu, pomalowanie kolorem dostępnym w palecie RAL i ocynkowanie. Istnieje również możliwość wyboru odpowiednich uszczelek i zmiany powierzchni roboczej.

Jako producent stojaków metalowych i wózków transportowych realizujemy zamówienia już od jednej sztuki. Współpracujemy z mniejszymi parterami biznesowymi, jak i dużymi korporacjami oferując wózki i różnego rodzaju stojaki do składowania i transportu. Nasza oferta obejmuje:

Realizujemy także zamówienia według indywidualnych projektów. Sprawdź pełną ofertę naszych produktów.