Stojaki do przewozu - typu T

Bezpieczny transport ładunków takich jak okna czy szyby gwarantują stojaki do przewozu typu T. Przeznaczone są do przemieszczania materiałów w pozycji pionowej, a ich specyficzna konstrukcja zapewnia dodatkową powierzchnię odkładczą. Sprawdzą się zwłaszcza w branżach transportowych i magazynowych.

Stojaki do przewozu typu T – transport drzwi, okien i szyb

Stojaki typu T charakteryzują się pionową konstrukcją, która umożliwia transport towarów pod kątem 90 stopni. Przewożenie ładunków w tej pozycji jest komfortowe, jednak wymaga bardzo dokładnego zabezpieczania materiałów. Na życzenie klienta możemy wyposażyć stojak w specjalne tyczki zabezpieczające, które unieruchamiają przewożony ładunek, zapobiegając jego przemieszczaniu podczas transportu.

Transportowy stojak typu T – niezastąpione wyposażenie magazynu

Stojak do przewozu okien typu T wyposażony jest w uchwyty do transportu za pomocą dźwigu/HDS lub suwnicy. Ponadto posiada uszy i stopki na wózek widłowy, co znacząco ułatwia i przyspiesza przemieszczanie kruchych ładunków. Wszystkie powierzchnie robocze zostały zabezpieczone, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

Stojak do transportu szkła i szyb – trwała i solidna konstrukcja

Stojaki na szyby od Racks and Rolls to produkty wytrzymałe i solidne. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, a wykończenie metodą cynkowania ogniowego zabezpiecza przed korozją i zapewnia estetyczny wygląd. Jako producent stojaków metalowych i wózków do transportu okien oferujemy możliwość dowolnej konfiguracji dostępnych modeli do potrzeb klienta.

Racks and Rolls realizuje zamówienia indywidualne już od jednej sztuki. W naszej ofercie znaleźć można wyroby takie jak wózki i stojaki transportowe, w tym stojaki typu L i wózki do transportu typu L oraz wiele innych. Sprawdź pełną ofertę naszych produktów, postaw na jakość i bezpieczeństwo. Wybierz niezawodne i trwałe stojaki od Racks and Rolls!