Stojaki do przewozu - typu T

Stojaki typu T do przewozu okien
Stojaki typu T to stojaki bardzo podobne do stojaków typu A. Praktycznie jedyną różnicą jest to, że tu przewóz odbywa się w pozycji pionowej pod kątem 90 stopni. Najczęściej wyposażone są w uchwyt do transportu dźwigiem/HDS lub suwnicą. Dzięki zastosowaniu kąta 90 stopni zyskujemy dodatkowe miejsce odkładcze. W trakcie używania stojaków do przewozu szkła ważne jest, aby materiał był odpowiednio zabezpieczony na czas ładunku, przewozu i rozładunku. Każdy przypadkowy podmuch lub nierówność terenu może spowodować przewrócenia materiału. Stojaki typu T posiadają stopki i uszy na wózek widłowy, a jego powierzchnie są odpowiednio zabezpieczone. Zastosować można tutaj dowolne wykończenie. Stojaki do przewozu okien można również wyposażyć w tyczki zabezpieczające, co bardzo ułatwia zabezpieczenie przewożonego produktu. Wykonamy dla Ciebie taki stojak na dowolny wymiar.

Stojaki typu T do przewozu szyb
Solidne i wytrzymałe stojaki do przewozu szyb to podstawa udanego transportu, szczególnie jeśli mówimy o ciężkich oraz podatnych na uszkodzenia elementach, jakimi są właśnie szyby. Podobnie jak stojaki typu L, one także cieszą się dużą popularnością wśród firm działających w branży transportowej, ale także magazynowej. Nic dziwnego, z ich pomocą nie trzeba martwić się o dźwiganie ciężkich okien, a także minimalizuje się ryzyko powstania jakichkolwiek zniszczeń. To naprawdę wydajne i niezawodne konstrukcje!

Stojaki typu T do przewozu szkła
Jako producent stojaków metalowych z wieloletnim doświadczeniem możemy zapewnić, że do wytwarzania naszych stojaków do przewozu szkła wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, które wyróżniają się niezwykłą trwałością oraz wytrzymałością. Są to przemyślane i funkcjonalne konstrukcje o bardzo szerokim zastosowaniu. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem stojaków transportowych do przewozu szyb, koniecznie zapoznaj się z rozwiązaniem, jakim są stojaki typu T!