Stojaki magazynowe

Trudno wyobrazić sobie pracę na magazynie bez właściwego wyposażenia. Stojaki magazynowe ułatwiają działania takie jak składowanie czy sortowanie towarów. W naszej ofercie znajdują się stojaki przeznaczone do różnych rodzajów towarów: okien, szyb, drzwi, rurek, szpul i wielu innych.

Stojaki od Racks and Rolls – sprawna logistyka magazynowa

Stojaki w magazynie są niezbędne do przeprowadzania szeregu działań logistycznych. W zależności od przeznaczenia ułatwiają i znacznie przyśpieszają składowanie, segregację, kompletowanie czy przyjmowanie towarów. Stanowią niezastąpiony element technicznego wyposażenia magazynu, obok regałów i wózków transportowych. Jako producent stojaków metalowych oferujemy różnorodne modele do sortowania, odkładania, segregacji i składowania towarów o różnej gramaturze i wielkości. Produkujemy stojaki na szyby, stojaki transportowe, a także modele przelotowe z dużą ilością przegród.

Nowoczesne wyposażenie magazynu – sprawna i bezpieczna praca

Różnego rodzaju stojaki stanowią nowoczesne wyposażenie magazynu, które ułatwia i przyspiesza pracę w poszczególnych strefach. Dzięki nim wszelkie działania przebiegają sprawniej, a także zapewniają większe bezpieczeństwo pracownikom. Poszczególne wzory wyposażone są w przegrody, półki i uchwyty, które można dowolnie modyfikować. Na życzenie klienta konfigurujemy dostępne produkty, a także wykonujemy indywidualne projekty. Oferujemy konsultacje techniczne i profesjonalne doradztwo, aby jak najlepiej dopasować poszczególne elementy wyposażenia do potrzeb i specyfiki towarów.

Racks and Rolls oferuje wyposażenie magazynów obejmujące stojaki, wózki, stoły montażowe i kobyłki, regały magazynowe, palety stalowe, oraz liczne akcesoria. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki, współpracujemy zarówno z mniejszymi firmami, jak i dużymi korporacjami. Sprawdź pełną ofertę naszych produktów i wyposaż magazyn w nowoczesne i niezastąpione sprzęty.