Wózki składane

Wózki transportowe składane
Wózki składane są to konstrukcje lekkie i łatwe w obsłudze. Charakteryzują się tym, że mogą być złożone do mniejszych rozmiarów w celu ułatwienia transportu lub przechowywania. Zwykle są one wyposażone w mechanizm składania, który pozwala na ich szybkie i bezproblemowe złożenie do mniejszych rozmiarów. Wózki składane mogą mieć różne rozmiary oraz kształty, a także mogą być wyposażone w dodatkowe rozwiązania, takie jak uchwyty na pasy mocujące czy też uchwyty na wózek widłowy, które mają wpływ na komfort ich użytkowania. Przydają się w wielu różnych branżach. To konstrukcje niezbędne przede wszystkim w magazynach i hurtowniach, a także wszędzie tam, gdzie ważne jest efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową. Z ich pomocą uporządkujesz towary oraz zabezpieczysz je przed usterkami podczas przenoszenia.
W swojej ofercie mamy szeroki wybór wózków transportowych składanych. Wózki te można przechowywać tak jak wózki sklepowe (gdzie jeden wózek chowa się w drugi) lub też można je rozkręcić na dwa elementy albo całkowicie złożyć. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, produkowane przez nas składane wózki transportowe możemy dostosować do Twoich potrzeb.
Wózki magazynowe składane mają bardzo wiele zalet. Ich głównym atutem jest fakt, że zajmują mniej miejsca, ponieważ mogą być złożone w celu przechowywania. Ponadto są łatwe do transportowania, ponieważ są wyposażone w ergonomiczne koła skrętne oraz uchwyty do prowadzenia. Wózki składane transportowe są również bardzo funkcjonalne – w łatwy i szybki sposób można przygotować je do użytku, a gdy nie są potrzebne – po prostu je złożyć i schować.
Sprawdź również naszą ofertę wózków do segregacji szkła oraz stojaków metalowych.