Wózki składane

Wózki składane są to konstrukcje lekkie i łatwe w obsłudze. Charakteryzują się tym, że mogą być złożone do mniejszych rozmiarów w celu ułatwienia transportu lub przechowywania. Zwykle są wyposażone w mechanizm składania, który pozwala na szybkie i bezproblemowe złożenie do mniejszych rozmiarów.

Wózki składane od Racks and Rolls

Wózki składane mogą mieć różne rozmiary oraz kształty. Zazwyczaj są wyposażone w dodatkowe rozwiązania, takie jak uchwyty na pasy mocujące czy też uchwyty na wózek widłowy, które mają wpływ na komfort ich użytkowania. Przydają się w wielu różnych branżach. To konstrukcje niezbędne przede wszystkim w magazynach i hurtowniach, a także wszędzie tam, gdzie ważne jest efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową. W ofercie Racks and Rolls znaleźć można różne rodzaje wózków, które ułatwią i przyspieszą pracę. Jednym z nich jest wózek do okien, który pomoże Ci bezpiecznie przewieźć i uporządkować kruche ładunki, a także utrzymać porządek podczas segregacji.

Wózki transportowe składane

W swojej ofercie mamy szeroki wybór wózków transportowych. Mogą być przechowywane tak jak wózki sklepowe, gdzie jeden można schować w drugi. Dla wygody są rozkręcane, można rozłożyć je na dwa elementy albo całkowicie złożyć. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia produkowane przez nas wózki transportowe składane możemy dostosować do Twoich potrzeb.

Tego rodzaju wózki mają wiele zalet. Ich głównym atutem jest to, że nie zajmują dużo miejsca, mogą być złożone w celu przechowywania. Ponadto są łatwe do transportowania, ponieważ są wyposażone w ergonomiczne koła skrętne oraz uchwyty do prowadzenia. Są też bardzo funkcjonalne – w łatwy i szybki sposób można przygotować je do użytku, a gdy nie są potrzebne – po prostu złożyć i schować.

Sprawdź również naszą ofertę wózków do segregacji szkła, wózków do transportu szkła czy wózków do transportu typu L. Jako producent stojaków metalowych Racks and Rolls oferuje dowolną konfigurację modeli na życzenie klienta.