Zestawy kołowe

Kółka do wózków transportowych
Zestawy kołowe to elementy, które służą do budowy wózków transportowych. Są często wykorzystywane do produkcji wózków dla magazynów, hal produkcyjnych i innych miejsc, w których potrzebne jest składowanie dużych ilości towarów czy też sprzętu.
Wysokiej jakości koła do wózków transportowych powinny móc poruszać się po zróżnicowanych podłożach, zapewniając przy tym dobre właściwości jezdne. I takie są właśnie kółka do wózków transportowych, które znajdziesz w ofercie Racks and Rolls. Ich największe zalety to wysoka wytrzymałość oraz doskonała odporność na uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że są one w stanie udźwignąć ciężar towarów składowanych na wózku przez długi czas. Co więcej, nasze zestawy kołowe do wózków są proste w obsłudze i nie wymagają specjalistycznej konserwacji, dlatego też ich koszty ich utrzymania są naprawdę niskie.
W tej kategorii znajdziesz różnorodne koła jezdne do wózków, jakie najczęściej stosujemy do naszych konstrukcji. Zapewniamy jednak w pełni elastyczne podejście, dlatego możemy zastąpić je innymi produktami. Zawsze staramy się bowiem dostosować do wymagań naszych klientów i tworzyć konstrukcje, które będą odpowiadały ich potrzebom w 100%. Koła skrętne do wózków transportowych, jakie proponujemy przeznaczone są zarówno na małe, jak i duże nośności, mają także różne bieżniki oraz średnice. Wszystkie oferowane przez nas kółka jezdne do wózków przed zastosowaniem w naszych konstrukcjach są bardzo dokładnie sprawdzane. Są to produkty wysokiej jakości, wykonywane z najlepszych komponentów na rynku. Dzięki takim zestawom kołowym możliwe jest łatwe oraz wygodne transportowanie konstrukcji magazynowych, co umożliwia łatwiejsze zarządzanie magazynem, a także efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni.
Zestawy kołowe do wózków, które znajdziesz w naszej ofercie wykorzystujemy przy produkcji naszych wózków transportach.
Sprawdź również naszą ofertę wózków transportowych składanych.