Stojaki metalowe

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju wyroby do wyposażenia magazynu i zakładu produkcyjnego, w tym stojak na szpule, do skrzyń ze szkłem i wiele innych. Produkty wykonane są z największą starannością, z wysokiej klasy materiałów. Sprawdź pełną ofertę stojaków metalowych od Racks and Rolls.

Stojak na szpule z materiałem – dostosowany do Twoich potrzeb

Nasze stojaki metalowe można dowolnie modyfikować, wedle potrzeb. Możesz dopasować ilość przegródek, uchwytów, ich wysokość i szerokość. Wszystkie powierzchnie robocze są odpowiednio zabezpieczone, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia ładunku. Zamówisz u nas stojak na płyty meblowe, stojak na duże szpule, a także skrzynie ze szkłem. W zależności od specyfiki firmy i przewożonych towarów montujemy odpowiednie systemy kołowe, uchwyty ułatwiające transport dźwigiem, suwnicą czy przy użyciu wózka widłowego.

Stojak magazynowy – solidny produkt od Racks and Rolls

Jako producent stojaków metalowych zwracamy uwagę na wysoką jakość materiałów i wykonania. Nasze produkty zabezpieczamy przed korozją metodą cynkowania ogniowego, dzięki czemu zachowują estetyczny wygląd przed długi czas i są odporne na uszkodzenia. Malujemy wyroby na kolory według palety RAL. Dbamy o odpowiednią ilość uszczelek, dopasowujemy systemy kołowe do wagi przewożonych towarów i rodzaju nawierzchni. Nasze stojaki magazynowe są niezastąpione w zakładach produkcyjnych i firmach transportowych, a także magazynach.

Racks and Rolls oferuje stojaki transportowe, stojaki na szyby i inne materiały kruche, a także wózki transportowe, regały i stoły montażowe. W naszym sklepie znajdziesz gotowe produkty, z możliwością konfiguracji dostosowanej do Twoich potrzeb. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki! Zapewniamy wsparcie i profesjonalne doradztwo. Postaw na bezpieczeństwo i jakość, wybierz najwyższej klasy wyroby od Racks and Rolls.