Zabezpieczenia do stojaków i wózków

Zabezpieczenia do wózków i stojaków
Oferowane przez nas zabezpieczenia do wózków i stojaków chronią produkty podczas przechowywania i transportu. Powszechnie używane są tyczki zabezpieczające ładunek, które mogą ochraniać towar ważący nawet do 500 kg. Tyczka posiada tzw. język wchodzący w ceownik na stojaku, natomiast z drugiej strony znajduje się przyspawana klamra, w której jest pasek z hakiem. Parametry tego rodzaju zabezpieczeń stojaków do transportu mogą być dostosowane indywidualnie do Klienta.

Tyczki dostępne w naszym sklepie są stabilne dzięki kwadratowym językom, więc nie dotykają ładunku metalową częścią. Dobrym rozwiązaniem są tyczki na sprężynie, stanowiące bardzo dobre zabezpieczenie okien w transporcie. Przylegają one do towaru i chronią go przed uszkodzeniem, nadają się więc m.in. do wózków do segregacji szkła.

W asortymencie znajdziesz także zabezpieczenia do wózków transportowych z ramieniem pochylnym. Tego typu produkty wsuwa się w dolny profil z uszczelką, a następnie zabezpiecza towar za pomocą ramienia. To rozwiązanie nadaje się do szybkiej, punktowej ochrony ładunku podczas przewożenia.
Zabezpieczenia do stojaków dostosowane pod indywidualne potrzeby Klienta
Wszystkie oferowane przez nas zabezpieczenia do wózków i stojaków mogą być wykonane na dowolny, podany przez Ciebie wymiar. Wiemy, jak istotne jest dopasowanie parametrów tyczki czy innego rodzaju zabezpieczeń do wysokości załadowczej stojaka do transportu i specyfiki towarów, dlatego umożliwiamy kompleksową konfigurację.  Oferujemy nie tylko modyfikacje długości, wysokości i szerokości, ale również wyposażenie produktu w dowolne uszczelki EPDM lub PCV, a także pomalowanie na dowolny kolor oraz oznakowanie zabezpieczenia stojaków do transportu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i skorzystania z usług modyfikacji zabezpieczeń – zarówno z regulacją w postaci ramienia uchylnego, jak i tyczek zabezpieczających. Tego typu produkty świetnie sprawdzą się do stojaków transportujących szkło czy inne materiały, jak również w przypadku wózków do piętrowego składowania.