Stojaki do transportu - typu L

Stojaki typu L przeznaczone są do jednostronnego transportu ładunków takich jak szyby, okna, fasady czy płyty. Dzięki wbudowanym uszczelkom skutecznie chronią przewożone towary przed uszkodzeniami. Wykorzystywane są też do przechowywania towarów pod ścianą, ich kształt zapewnia do nich łatwy dostęp.

Stojak transportowy – szybkie i sprawne przewożenie towarów

Stojak transportowy do okien i szyb typu L wykonany jest z metalu, a tym samym jest wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia. Powierzchnie robocze wyposażone zostały w uszczelki, które zapobiegają zniszczeniu przewożonych ładunków. Stojak do transportu szyb sprawdzi się w firmach transportowych i budowlanych, oraz zakładach produkcyjnych. Poszczególne typy stojaków typu L są wyposażone w uszy transportowe do wózków widłowych, lub uchwyty do przenoszenia dźwigiem. Dzięki nim przenoszenie przebiega bezpiecznie i szybko.

Racks and Rolls – producent stojaków metalowych

Racks and Rolls to producent stojaków metalowych i wózków do transportu okien. Oferujemy również pełne wyposażenie do magazynów takie jak: regały, palety, stoły montażowe, stojaki transportowe. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki!  Nasi klienci mają możliwość dowolnej konfiguracji dostępnych produktów i dopasowania ich do specyfiki swojej firmy. Wykonujemy projekty według indywidualnych pomysłów klientów, oferując także pełne doradztwo i wsparcie. Znajdziesz u nas również stojaki na szyby i wózki do transportu typu L.