Regały dwustronne

Regały dwustronne służą do odkładania materiałów (najczęściej dłużycowych) po obu stronach stojaka. Najczęściej są to regały wolnostojące. Dzięki uzyskanym informacjom od klienta dostosowujemy je tak, aby przenosiły odpowiednie ciężary. Półki mogą być ponumerowane lub oznaczone wg wymagań, aby transportowany materiał trafił w odpowiednie miejsce. Zobacz również ofertę regałów jednostronnych.
Regały magazynowe dwustronne
Regały magazynowe dwustronne to specjalne rodzaje regałów, które zostały specjalnie zaprojektowane do przechowywania towarów w magazynach, sklepach i innych miejscach, gdzie ważne jest efektywne zarządzanie przestrzenią magazynową. Są one zbudowane z kilku rzędów półek, umieszczonych po obu stronach regału. Dzięki temu regały te są bardzo wydajne i pozwalają na przechowywanie dużej ilości towarów w niewielkiej przestrzeni. Są one dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb przechowywania towarów.
Regały magazynowe dwustronne służą do odkładania materiałów (najczęściej dłużycowych) po obu stronach stojaka. Najczęściej są to regały dwustronne wolnostojące. Dzięki uzyskanym informacjom od klienta regały metalowe na wymiar dostosowujemy tak, aby przenosiły odpowiednie ciężary. Półki mogą być ponumerowane lub oznaczone według indywidualnych wymagań, aby transportowany materiał trafił w odpowiednie miejsce.

Regały metalowe dwustronne
Regały metalowe dwustronne są bardzo trwałe i wytrzymałe, co sprawia, że są doskonałym wyborem do wszelkich miejsc, w których wymagane jest bezpieczne miejsce do składowania towarów. Warto również dodać, że są one odporne na wilgoć i inne warunki atmosferyczne, dzięki czemu idealne sprawdzą się do użytku w miejscach o wysokiej wilgotności. Ponadto regały dwustronne wykazują wysoką odporność na uszkodzenia i zarysowania, stąd też mogą służyć przez wiele lat.
Zobacz również ofertę regałów jednostronnych oraz regałów na okucia.