Wózki półkowe

Wózki półkowe mogą mieć konstrukcję stałą, jak również ruchomą. Wyposażone są w dowolne zestawy kołowe do wózków i – w zależności od modelu – są w stanie przewozić ładunki o znacznej masie. Często jedną z opcji w wózkach jest regulacja położenia półki. Blaty mogą być wykonane z płyty lub siatki.

Wózki półkowe transportowe

Jeśli szukasz rozwiązania, które pomoże Ci usprawnić pracę w Twoim przedsiębiorstwie, postaw na wózek półkowy magazynowy. Znacznie szybciej oraz łatwiej przewieziesz przedmioty o różnych gabarytach. Nasze konstrukcje zostały zaprojektowane tak, by można było dopasować je do różnych zastosowań. W ofercie znajdziesz jednopółkowe i wielopółkowe wózki transportowe. Niektóre z nich wyposażone są w poręcze, umożliwiające prowadzenie wózków oraz zabezpieczające przewożone towary przed wypadnięciem z dwóch stron.

Wózki półkowe transportowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane w magazynach, a nawet na halach produkcyjnych, gdzie wytwarza się ciężki asortyment. Mniejsze wózki magazynowe półkowe znajdują zastosowanie w transporcie na niewielkich przestrzeniach, np. na halach sklepowych. Ze względu na możliwość blokowania kółek, wózki transportowe półkowe mogą pełnić rolę półek sklepowych lub magazynowych.

Wózki z półkami na kółkach

Wózek transportowy półkowy warto dopasować do swoich potrzeb, każdy z nich wykonujemy na indywidualne zamówienie – pod wymiary podane przez klienta. Pamiętaj, by wózki magazynowe dostosować również do miejsca, w którym będą używane. Zadbamy o odpowiednie zabezpieczenia do wózków, solidne kółka, a także wysokogatunkowe uszczelki do wózków.

Jeśli nie wiesz, jaki wózek transportowy z półkami będzie najlepszy dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Racks and Rolls to producent stojaków metalowych, wózków do transportu szkła, w tym wózków do transportu typu L. Wspólnie ustalimy, jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku. Zaprojektujemy i wykonamy dowolny model. Gwarantujemy znakomitą wytrzymałość naszych wózków kompletacyjnych.