Wózki półkowe

Wózki półkowe mogą mieć konstrukcję stałą, jak również ruchomą. Wyposażone są w dowolne zestawy kołowe do wózków i – w zależności od modelu – są w stanie przewozić ciężary do nawet 600 kg. Często jedną z opcji w wózkach kołowych jest regulacja położenia półki. Blaty mogą być wykonane z płyty lub siatki – w zależności od tego, do czego będą przeznaczone. Najczęstszym wykończeniem wózków półkowych ze stali nierdzewnej jest malowanie.

Wózki półkowe transportowe
Jeśli szukasz rozwiązania, które pomoże Ci usprawnić pracę w Twoim przedsiębiorstwie, postaw właśnie na wózki magazynowe półkowe. Z ich pomocą znacznie szybciej oraz łatwiej transportuje się przedmioty o różnych gabarytach. Nasze konstrukcje zostały zaprojektowane w taki sposób, by można było dopasować je do różnych zastosowań. I tak oto w naszej ofercie znajdziesz zarówno jednopółkowe, jak i wielopółkowe wózki magazynowe. Niektóre z nich wyposażone są w poręcze, umożliwiające prowadzenie wózków oraz zabezpieczające przewożone towary przed wypadnięciem z dwóch stron.
Masywniejsze modele wózków półkowych mogą być z powodzeniem wykorzystywane w magazynach, a nawet na halach produkcyjnych, gdzie wytwarza się ciężki asortyment. Mniejsze wózki półkowe znajdują natomiast zastosowanie w transporcie na mniejszych przestrzeniach, np. na halach sklepowych. Co więcej, ze względu na możliwość blokowania kółek, wózki transportowe z półkami mogą być stosowane również jako półki sklepowe czy magazynowe. To naprawdę wielofunkcyjne konstrukcje!

Wózki z półkami na kółkach
Warto wspomnieć o tym, że bardzo ważny jest dobór odpowiedniego modelu wózka z półkami na kółkach do swoich potrzeb, dlatego też każdy z nich wykonujemy na indywidualne zamówienie – pod wymiary podane przez klienta. Dzięki temu są one dobrze dopasowane do konkretnych wymagań i w 100% spełniają swoje zadanie. Pamiętaj również o tym, by wózek transportowy z półkami dostosować do miejsca, w którym będzie używany. Dzięki temu dostosujemy do niego odpowiednie zabezpieczenia do wózków, solidne kółka, a także wysokogatunkowe uszczelki do wózków.

Wózki magazynowe z półkami
Jeśli nie wiesz, jaki wózek magazynowy z półkami będzie najlepszy dla Ciebie i na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiednią konstrukcję, skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy, jakie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku, a następnie zaprojektujemy je dla Ciebie i wykonamy. Gwarantujemy najwyższą jakość i znakomitą wytrzymałość naszych wózków półkowych magazynowych!