Wózki do transportu i magazynowania typu A

Trudno wyobrazić sobie przewóz materiałów szklanych bez wózków kołowych. Wózki do transportu okien i magazynowania zostały przystosowane i skonstruowane w sposób, który zapewnia przemieszczanie materiałów bez narażania ich na uszkodzenia. W ofercie dostępne są wózki mieszczące znaczną ilość towarów.

Wózki do transportu – przeznaczenie

Wózek transportowy to sprzęt przydatny wszędzie tam, gdzie potrzebny jest przewóz materiałów o większych gabarytach i w dużej ilości. Szczególną grupę tego rodzaju sprzętów stanowią dwustronne wózki typu A sprawdzające się do przewożenia towarów takich jak:

  • ramy okienne;
  • szyby;
  • drzwi;
  • bramy;
  • płyty;
  • lustra.

Zróżnicowanie towarów w wielkości i kształcie umożliwia przemieszczanie ich przy pomocy wózka w miejsce docelowe. Wózek do transportu okien nie tylko ułatwia pracę, ale zdecydowanie ją przyspiesza.

Wózek do szyb typu A

Ten rodzaj wózka nadaje się do przewozu wszelkich elementów szklanych. Niweluje ryzyko pęknięcia, zarysowania i przemieszczenia dzięki zamontowanym uszczelkom komorowym i pełnym. Umożliwia sprawne i bezpieczne przewożenie elementów płaskich i długich, np. jako wózek do transportu drzwi. Wózki typu A służą do dwustronnego przewożenia materiałów. Istnieje bardzo wiele rodzajów zestawów kołowych, które dobierane są do podłoża, po jakich wózki będą się poruszać i do obciążenia, jakie będą przewozić.

Z zewnątrz wózki są pomalowane lub ocynkowane. Można zastosować do nich różnego rodzaju blachy informacyjne. Każdy z wózków wyposażony jest w tabliczkę znamionową, na której zawarte są wszystkie niezbędne informacje.

Stabilność i bezpieczeństwo

Wózki transportowe mogą być małe, np. do formatek, jak i duże – do ścianek domów. Służą one do transportu bardzo wielu materiałów. Stosowane są na halach produkcyjnych, sklepach, muzeach, poruszają się po kostkach brukowych, posadzkach przemysłowych, kaflach i wielu innych powierzchniach. Ułatwiają przewożenie towarów z jednego miejsca na drugie, niezależnie od powierzchni – czy to na zewnątrz, czy wewnątrz budynków. Wózki transportowe dają możliwość stabilnego umieszczenia każdego towaru, zapewniając bezpieczeństwo ładunku podczas przewozu. Niektóre modele np. wózek transportowy typu A WTA HGLT posiadają dodatkowe udogodnienia w postaci tyczek zabezpieczających.

Wygodny transport, łatwiejsza praca

Przewożenie towarów musi odbywać się sprawnie. Nasze wózki zostały wyposażone w wygodne uchwyty do prowadzenia, dzięki którym przemieszanie materiałów jest jeszcze szybsze i wygodniejsze. Wózek do transportu szyb typu A WTA SPL posiada również uchwyty, które dają możliwość unoszenia przy pomocy dźwigu, zawiesi, HDS i suwnicy.

Wózki do transportu i magazynowania typu A

Ten rodzaj wózków przeznaczony jest do przewożenia oraz składowania różnorodnych materiałów. Dwustronny transport, pełna stabilność podczas przemieszczania – to cechy, które doceni każdy pracownik zajmujący się przewozem delikatnych ładunków. Mogą posłużyć jako wózki do transportu szkła lub płyt. Dopasować do nich możesz także dowolne zestawy kołowe. Wózki typu A sprawdzą się w miejscach takich jak hale produkcyjne czy magazyny.

Dowolna konfiguracja istniejących wzorów

Ze względu na specyfikę przewożonych towarów oferujemy naszym klientom możliwość dowolnej modyfikacji dostępnych modeli. Nie ma dla nas rzeczy trudnych – możesz wyposażyć wybrany model w dodatkowe elementy, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie. Chętnie doradzimy w kwestiach technicznych i użytkowych.

Wózki transportowe i magazynowe – dobra inwestycja dla Twojej firmy

Przeznaczeniem wózków jest przewóz towarów, które są zbyt ciężkie lub duże dla pracowników. Stanowią ważny element wyposażenia i znacząco ułatwiają procesy logistyczne w firmie. Są niezastąpione przy transporcie szkła oraz innych towarów podatnych na zniszczenie. Wózki do transportu typu A to niezbędny elementy wyposażenia zakładów produkcyjnych.

Racks and Rolls to producent wyposażenia dla firm zajmujących się produkcją szkła, okien, obróbką kamienia. Współpracujemy także z hurtowniami. Zobacz naszą pełną ofertę: wózki do transportu typu L oraz wózki typu A sprawdzą się idealnie w miejscach takich jak hale produkcyjne czy magazyny.

Jako producent wykonamy dowolny model lub zmodyfikujemy dostępny specjalnie dla Ciebie!