Stojaki do piętrowania

Stojak na palety od Racks and Rolls przeznaczony jest do piętrowania i składowania. Dzięki swojej konstrukcji umożliwia składowanie od 2 do 4 kondygnacji, w zależności od modelu. Każdy stojak wyposażony jest w instrukcję, w której zawarte są najważniejsze informacje dotyczące jego zastosowania.

Stojaki do piętrowania – niezbędny produkt w magazynie

Wyposażenie magazynu czy zakładu produkcyjnego musi być dostosowane do specyfiki firmy i działań logistycznych. Stojaki do piętnowania umożliwiają wysokie składowanie, co wpływa na ułatwienie prac i zwiększenie powierzchni magazynowej. Jest to ważne szczególnie w zakładach o ograniczonej lub niewielkiej przestrzeni przeznaczonej na magazyn. Stojak na palety wyposażony został w specjalne tyczki, dzięki którym mogą być układane jeden na drugim w bezpieczny sposób. Wszystkie stojaki posiadają zabezpieczające uszczelki, nogi, a także uchwyty do wózka widłowego.

Jako producent stojaków metalowych Racks and Rolls oferuje możliwość dopasowania dostępnych wzorów do specyfiki firmy i składowanych materiałów. Realizujemy również indywidualne zamówienia według pomysłu klienta. Znajdziesz u nas duży wybór stojaków metalowych, wózków i regałów. W naszej ofercie znajdują się również stojaki na szyby i różnorodne stojaki transportowe. Sprawdź pełną ofertę dostępnych modeli w naszym sklepie internetowym.