Stojaki samochodowe wewnętrzne

Stojaki samochodowe wewnętrzne to wyroby wykonywane na wymiar, które ułatwiają bezpieczny transport produktów takich jak blaty meblowe, fronty, płyty do lakierni zewnętrznej, lustra czy kafli. Wyposażone są w specjalne zabezpieczenia, które minimalizują ryzyko zniszczenia podczas przewozu.

Stojaki samochodowe wewnętrzne od Racks and Rolls

Stojak samochodowy wewnętrzny zazwyczaj montowany jest na stałe. Większość modeli wyposażonych jest w mechanizm wysuwu, który umożliwia wyjechanie powierzchni załadowczej do nawet ⅔ długości całego stojaka. Bezpieczeństwo w czasie podróży gwarantują specjalne tyczki. Stojaki transportowe do samochodów są najczęściej tylko malowane, ponieważ jedynie w niewielkim stopniu są narażone na zarysowania. Robione są na wymiar tak, aby montaż był bardzo prosty i szybki.

Stojak do szyb samochodowych

W naszej ofercie znajdują się również stojaki do przewozu elementów szklanych. W tym przypadku powierzchnie robocze zostały dodatkowo wyposażone w uszczelki chroniące przed zarysowaniami i pęknięciami delikatnych szyb czy luster. Stojaki na szyby, podobnie jak inne nasze wyroby malowane są według kolorów z palety RAL.

Dopasuj wyroby do swoich potrzeb – różne typy stojaków

Stojaki samochodowe wewnętrzne i stojaki samochodowe zewnętrzne można wykonać tak, aby zawierały dodatkowo skrzynie, półki, miejsce na tyczki, drabinę lub oparcie. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Niektóre z konstrukcji mogą znajdować się na jednej stronie auta, inne na dwóch. Bez problemu znajdziesz więc model, który spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak potrzebujesz produktu w 100% personalizowanego, napisz do nas. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki!

Racks and Rolls to producent stojaków metalowych i wózków transportowych, a także innych wyrobów do niezbędnych w magazynach czy zakładach produkcyjnych. Sprawdź ofertę naszych stojaków samochodowych i pamiętaj, że wykonamy dla Ciebie każdy model na dowolny wymiar!