Kontenery do wózka widłowego

Wykonaliśmy bardzo wiele konstrukcji do magazynowania odpadów, m.in. kontener na szkło, a także kontener przechylny. Te kontenery stalowe wyposażone są w specjalne kieszenie, dzięki czemu mają możliwość transportowania wózkiem widłowym. Dodatkowo można wyposażyć je również w koła. Najczęściej posiadają także mechanizm samowyładowczy. Ze względu na swoją konstrukcję produkty te są malowane wg palety RAL. Robimy je na dowolny wymiar podany przez klienta.

Kontenery samowyładowawcze do wózka widłowego
Kontenery samowyładowcze do wózka widłowego przeznaczone są zarówno do przewożenia, jak i tymczasowego składowania materiałów, takich jak stłuczka szklana, odpady, gruz i inne. Dzięki odpowiedniej konstrukcji kontenerów magazynowych stalowych (mechanizm otwarcia i mechanizm przechyłu) w momencie ich podniesienia zwalnia się blokada i automatycznie otwierają się one, umożliwiając wygodne opróżnienie. Dodatkowo kontenery transportowe stalowe wyposażone są w ścianki zapobiegające rozprzestrzenianiu się materiałów.
Dostępne w naszej ofercie kontenery do wózka widłowego wyróżniają się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Posiadają także specjalne wzmocnienia, które sprawiają, że kontenery są niezwykle trwałe. Są to konstrukcje wykonywane z wysokogatunkowej stali z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Solidna konstrukcja i grube blachy zapewniają im bardzo długą żywotność.

Kontenery stalowe na odpady
Obsługa kontenerów stalowych na odpady jest naprawdę prosta i intuicyjna. Ze względu na bardzo przemyślaną konstrukcję, jego wyładunek jest możliwy nawet bez konieczności wychodzenia z pojazdu. Ich dużym atutem jest również fakt, że świetnie sprawdzą się do transportowania nie tylko lekkich, ale i ciężkich materiałów. Ponieważ kontenery stalowe użytkowane są głównie na zewnątrz, muszą być także dobrze zabezpieczone. W tym celu przed malowaniem bardzo dokładnie czyścimy je, a także odtłuszczamy. Dodatkowo pokrywamy je warstwą produktu antykorozyjnego, który zabezpiecza kontenery przed negatywnym działaniem wilgoci.
Jeśli nie wiesz, jaki kontener samowyładowczy do wózka widłowego będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci w wyborze optymalnej konstrukcji, a następnie zaprojektujemy i wykonamy go dla Ciebie!