Wózki do sortowania i segregacji

Wózki do segregacji szkła i innych materiałów służą do bezpiecznego transportu. Zostały skonstruowane tak, by ułatwić przewóz różnorodnych ładunków, niezależnie od ich wagi. Przeznaczone są także do segregowania i sortowania towarów w magazynach i zakładach produkcyjnych.

Wózki do segregacji odpadów i profili PCV

Wózki do segregacji od Racks and Rolls nadają się do równoczesnego przewożenia wielu typów materiałów. Mogą służyć jako wózki do segregacji odpadów czy profili PCV, a także szkła czy płyt. Jako producent stojaków metalowych i wózków transportowych wykonujemy na zamówienie wózki z dowolną liczbą przegród. Każda z nich może być zabezpieczona w sposób, który niemożliwa bezpośredni kontakt przewożonych materiałów, a tym samym minimalizuje ryzyko uszkodzeń podczas transportu. Jako osłonę najczęściej wykorzystujemy różnego rodzaju uszczelki, otulinę i filc.

Szybki transport dużych ładunków

Wózki do transportu szkła i segregacji wyposażone są zestawy kołowe, dobrane do przewożonych materiałów i ich ciężaru. Gumowe bieżniki umożliwiają transport po nierównej powierzchni, bez ryzyka uszkodzenia materiałów. Dzięki temu można swobodnie przewozić ładunki o nietypowych rozmiarach zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

Racks and Rolls to producent wyposażenia magazynowego jak stojaki, regały, wózki do transportu typu L, czy stoły montażowe. Na życzenia klienta wykonujemy modyfikacje dostępnych produktów, oraz realizujemy zamówienia według indywidualnych projektów.