Stojaki na profile aluminiowe, pcv

Stojaki na profile lub inne elementy dłużycowe są to konstrukcje służące do przechowywania profili zarówno w postaci pionowej czy poziomej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dla każdego z klientów wykonujemy produkty o indywidualnych parametrach, dlatego napisz do nas, a my dostosujemy go do Twoich potrzeb. Sprawdź również stojaki metalowe do transportu szkła.
Praktyczne konstrukcje do bezpiecznego przechowywania
Metalowe stojaki do profili dostępne w naszym sklepie to funkcjonalne rozwiązanie do składowania, segregowania czy sortowania profili wykonanych z różnych materiałów. Tego typu produkty posiadają liczne przegrody, które dodatkowo zostały zabezpieczone otuliną. Dzięki temu możliwe jest przechowywanie dużej ilości towaru bez ryzyka uszkodzenia. W asortymencie możesz znaleźć stojaki na profile aluminiowe lub PCV, zarówno do poziomego, jak i pionowego składowania, a także stojaki transportowe typu A dostosowane do przewozu szkła.
Stojaki na profile o standardowych wymiarach lub na zamówienie indywidualne
Dostępne stojaki na profile PCV bądź aluminiowe posiadają standardowe wymiary, dostosowane do składowania tego typu odpadów użytkowych. Oferujemy jednak możliwość konfiguracji produktu zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klienta. Stojaki na profile stalowe mogą zostać dodatkowo oznakowane, wykończone, wyposażone w większą liczbę przegród czy dostosowane do dowolnych wymiarów. Warto również sprawdzić stojaki typu L do przewozu szyb i okien.