Stojaki na profile aluminiowe, pcv

Stojaki na profile aluminiowe i PCV służą do przechowywania, sortowania i segregowania elementów dłużycowych w pozycji pionowej lub poziomej. Dzięki trwałej konstrukcji i zastosowanym zabezpieczeniom gwarantują bezpieczeństwo materiałów. Poznaj pełną ofertę stojaków metalowych.

Stojaki na profile aluminiowe, PCV – solidna i stabilna konstrukcja

Stojak na profile stalowe i aluminiowe został wykonany z najwyższą starannością. Ze względu na specyfikę składowanych materiałów, zadbaliśmy o trwałą i stabilną konstrukcję, która chroni przed zniszczeniem. Duża ilość przegród zapewnia łatwe sortowanie i pomaga zachować porządek. Na zamówienie klienta oferujemy możliwość modyfikacji i dopasowania do potrzeb firmy. Stojaki do samodzielnej konfiguracji mają standardowe rozmiary, jednak możesz je dopasować do swoich potrzeb.

Zabezpieczenia stojaków na profile

Każda z licznych przegród profili PCV do aluminium została zabezpieczona otuliną, która chroni materiały podczas składowania i sortowania przed uszkodzeniami. Konstrukcja stojaków magazynowych zapewnia bezpieczny transport materiałów dłużycowych w dwóch pozycjach – w pionie i poziomie, bez ryzyka uszkodzeń czy złamań, a także dwustronne składowanie towarów. Produkty dostępne w naszym sklepie można dowolnie skonfigurować i wyposażyć w udogodnienia takie jak tabliczka znamionowa do okien, PCV producenta. Na życzenie klienta wyroby malujemy według palety RAL.

Racks and Rolls to producent stojaków metalowych i wózków transportowych. Oferujemy różne typy wyrobów jak stojaki na szyby czy stojaki transportowe, które są niezbędne w branżach magazynowych i transportowych. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki! Współpracujemy z dużymi korporacjami oraz mniejszymi firmami, zapewniając fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Sprawdź pełną ofertę naszych produktów, postaw na wysokiej klasy, trwałe wyroby od Racks and Rolls!