Wózki na profile

Wózki na profile wykonane są z trwałych i wytrzymałych materiałów. Posiadają zabezpieczone powierzchnie robocze, dzięki czemu wykorzystywane są do przewożenia ładunków długich jak listwy czy profile dłużycowe. Różne rodzaje wózków umożliwiają dopasowanie ich do poszczególnych grup towarów.

Wózki transportowe na profile – sprawny przewóz ładunków

Wózek do transportu długich elementów musi być wyposażony w odpowiednio dobrane i zabezpieczone przegrody, które umożliwią załadunek i transport pomiędzy różnymi strefami magazynowymi. Wózki transportowe wyposażone są w koła posiadające gumowe bieżniki. Dzięki nim przewóz towarów przebiega sprawnie i nie pozostawia śladów na nawierzchni. Jako producent stojaków metalowych i wózków, na życzenie klienta możemy wykonać dowolna ilość przegród, dopasować wózek do szerokości i długości transportowanych ładunków. Nasz wózek do elementów długich ma zazwyczaj dwustronną konstrukcję, co sprawia, że jest bardziej ładowny.

Wózek dłużycowy od Racks and Rolls przeznaczony jest do transportu i składowania długich elementów. Na życzenie klienta wykonujemy modyfikacje dostępnych wzorów, regulację wysokości i szerokości, a także realizujemy indywidualne zamówienia już od jednej sztuki. W naszej ofercie znajdują się wózki do transportu szkła, wózki do transportu typu L, a także regały i stojaki. Sprawdź pełną ofertę naszych produktów i dostosuj je do swoich potrzeb.