Stojaki do segregacji i sortowania

Chcesz w bezpieczny sposób przechowywać i składować wyroby? Stojaki do segregacji i sortowania służą m.in. do odkładania i magazynowania towarów przed dalszą obróbką. To konstrukcje, które powstały z myślą o ładunkach o dużych gabarytach, jak drzwi i okna. Sprawdź pełną ofertę stojaków metalowych.

Stojaki do segregacji i sortowania – zabezpieczone powierzchnie robocze

Stojaki do segregacji, podobnie jak pozostałe wyroby Racks and Rolls zostały wyposażone w zabezpieczenia, które chronią ładunek przed zniszczeniem. Wysokiej jakości otulina PCV minimalizuje ryzyko powstawania uszkodzeń w miejscu kontaktu towarów z powierzchnią roboczą. Oparcia, powierzchnie dolne i górne również zostały w stosowny sposób osłonięte. Dzięki nim możesz mieć pewność, że ładunek będzie bezpieczny.

Wyroby dostosowane do Twoich potrzeb

Stojaki do segregacji i sortowania dostępne w naszym sklepie posiadają funkcjonalne przegrody. Dla lepszej stabilizacji możesz w wygodny sposób przymocować je do podłoża, co dodatkowo ułatwia pracę. Wszystkie modele konfigurujemy na życzenie klienta, aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję. Dla większej wygody stojaki magazynowe wyposażone są w tabliczki znamionowe, które zawierają istotne informacje na temat produktu. Wyroby wykonane są z największą starannością, malowane według kolorów z palety RAL.

Racks and Rolls to producent stojaków metalowych i wózków transportowych. Oferujemy różne wyroby m.in. stojaki na szyby dla firm z branży szklarskiej, transportowej czy produkcyjnej. Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki. Na życzenie klienta wprowadzamy dowolne konfiguracje dostępnych produktów. Współpracujemy z dużymi korporacjami oraz mniejszymi przedsiębiorstwami. Zapewniamy fachowe doradztwo i wsparcie. Postaw na wysokiej klasy, wytrzymałe stojaki transportowe i pozostałe produkty od Racks and Rolls.