Stojaki do segregacji i sortowania

Jako producent lekkich konstrukcji stalowych wykonujemy bardzo wiele stojaków stalowych do segregacji i magazynowania. Produkty te służą do odkładania i przechowywania innych wyrobów, czy to do magazynowania czy do dalszej obróbki. Najczęściej stojaki do segregacji są zabezpieczone tak, aby nie miały kontaktu z rodzimym materiałem, a wszystko to jest opisane w każdym z produktów tej kategorii. Jesteśmy producentem stojaków metalowych i wykonujemy dowolną konstrukcję według zapotrzebowania klienta.

Stojaki na segregację
Stojaki transportowe do sortowania są to konstrukcje przeznaczone na towary o dużych gabarytach, np. na wysokie drzwi, okna czy też ramy. Pozwalają na wygodne segregowanie półproduktów, jak również produktów, a także przyczyniają się do poprawy wydajności procesu produkcyjnego. Podobnie jak wózki do segregacji szkła, one także wyposażone są one w funkcjonalne przegrody, które zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną PCV, dzięki czemu przechowywane na nich ładunki są chronione przed zniszczeniem. Dodatkowo ich oparcia, powierzchnie dolne i górne są również w odpowiedni sposób zabezpieczone, co znacząco minimalizuje ryzyko powstania jakichkolwiek uszkodzeń. Dostępne w naszej ofercie stojaki do sortowania możesz w prosty i wygodny sposób przytwierdzić do podłoża, by zapewnić im maksymalną stabilność. Stanowią one idealne rozwiązanie, umożliwiające uporządkowanie większych i mniejszych elementów w magazynie, warsztacie, garażu czy innym miejscu.

Stojaki magazynowe do segregacji i sortowania
Warto również dodać, że nasze wysokiej klasy stojaki transportowe do segregacji wyposażone są w tabliczki znamionowe, zawierające najważniejsze informacje na temat produktu.