Wózki transportowe

Rozmiar oraz waga niektórych ładunków sprawia, że konieczne jest ich przemieszczanie przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Wózki do transportu ułatwiają przewożenie towarów w poszczególnych strefach magazynu, bez konieczności samodzielnego przenoszenia. Znajdują zastosowanie w wielu firmach.

Wygodny i szybki transport towarów

Wózki transportowe umożliwiają przewożenie towarów w obrębie magazynu lub poza nim. Oprócz wytrzymałych i przeznaczonych do różnych nawierzchni zestawów kołowych są wyposażone w przegrody lub półki, a także uchwyty do prowadzenia. Niektóre modele zaopatrzone są w specjalną przerwę między kołami, dzięki czemu załadunek towarów jest możliwy także przy pomocy wózka widłowego. Specjalne uszczelki gwarantują bezpieczeństwo kruchych materiałów podczas transportu, niezależnie od odległości. Racks and Rolls jako producent stojaków metalowych i wózków transportowych oferuje dowolną konfigurację dostępnych modeli i dopasowanie do aktualnych potrzeb klienta.

Wózki transportowe przemysłowe i magazynowe od Racks and Rolls

Wózki zapewniają sprawny przepływ towarów w poszczególnych strefach magazynowych. Dzięki nim można przewieźć ładunki do strefy składowania lub kompletacji. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje wózków transportowych i przemysłowych, które ułatwiają przewożenie i segregację materiałów takich jak płyty, szyby, okna, drzwi, blaty, profile oraz skrzynie ze szkłem. Zajmujemy się realizacją projektów indywidualnych dostosowanych do potrzeb klienta. Na każdym etapie współpracy zapewniamy profesjonalne doradztwo i konsultacje techniczne.

Racks and Rolls oferuje wyposażenie magazynów, jak wózki do transportu szkła, wózki do transportu typu L i A, a także stojaki transportowe, regały magazynowe czy palety. Dzięki dobrej jakości profesjonalnym sprzętom możesz znacząco usprawnić wszelkie procesy logistyczne. Poznaj pełną ofertę naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu przez formularz na stronie internetowej, lub e-mail: biuro@racksandrolls.pl.