Stoły montażowe

Stoły montażowe sprawdzą się świetnie w każdym zakładzie produkcyjnym, gdzie wymagane jest miejsce do obróbki towarów. Gwarantują stabilizację i bezpieczeństwo podczas wykonywania pracy, charakteryzują się dużą nośnością i ergonomicznym kształtem. Wykonane są z trwałych materiałów wysokiej jakości.

Stół montażowy – solidny i trwały

Staranny dobór materiałów, sprawił, że stół montażowy od Racks and Rolls jest solidny i odporny na uszkodzenia. Regulowana wysokość zapewnia większy komfort pracy i możliwość dopasowania do potrzeb pracownika. Większy poziom bezpieczeństwa zapewniają listy ślizgowe oraz gumowe uszczelki, wykonane z materiałów takich jak poliamid i polietylen. Dla ułatwienia pracy stół montażowy można wyposażyć w blat roboczy lub półkę odkładczą.

Stoły do hal produkcyjnych od Racks and Rolls

Stolik montażowy sprawdza się szczególnie w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych. Ustawiony na końcu linii zgrzewająco-czyszczącej, czy montażwo-obróbczej ułatwia szybkie przewiezienie obrabianych materiałów w miejsce docelowe. Stoły sprawdzają się do wykonywania różnego rodzaju prac naprawczych, technicznych czy montażowych. Racks and Rolls, jako producent stojaków metalowych i wózków transportowych oferuje możliwość dowolnej konfiguracji dostępnych wzorów i dopasowanie ich do potrzeb klienta.

W naszej ofercie znajdują się też wózki różnego rodzaju, jak na przykład:

Ponadto prowadzimy sprzedaż stojaków transportowych, stołów montażowych, regałów magazynowych oraz akcesoriów niezbędnych podczas procesów logistycznych. Wykonujemy projekty według pomysłu klienta i konfiguracje dostępnych modeli. Zachęcamy do kontaktu przez formularz widoczny na stronie internetowej, lub adres e-mail: biuro@racksandrolls.pl. Poznaj pełną ofertę produktów dla Twojego magazynu.