Stojaki przelotowe, buforowe okienne

Potrzebujesz sprawdzonych produktów do transportu różnych konstrukcji? Nasze stojaki przelotowe oraz stojaki buforowe przeznaczone są do przemieszczania lub odkładu m.in. okien, ram czy drzwi. Sprawdzą się zarówno w magazynach, jak i zakładach produkcyjnych jako niezbędny element wyposażenia.

Stojaki przelotowe i stojaki buforowe – różnice

Czym różnią się te dwa rodzaje stojaków metalowych? Zasadnicza różnica polega na zastosowaniu dodatkowej blokady w stojakach buforowych. Zabezpieczenie jednej strony chroni przed wysuwaniem ładunku podczas transportu, dzięki czemu zyskujesz pewność, że towar nie ulegnie uszkodzeniu podczas przemieszczania. Ładunek pozostanie na miejscu, a Ty otrzymasz produkt w nienaruszonym stanie.

Stojaki okienne od Racks and Rolls – wysoka jakość wykonania

Stojaki przelotowe i buforowe zostały wyposażone w prowadzące rolki poliamidowe, dzięki czemu można łatwo wysunąć składowany produkt. Ponadto posiadają regulowane nóżki, a także uchwyty na wózek widłowy. Powierzchnie robocze zostały zabezpieczone otuliną PCV, która chroni ładunek przed kontaktem z metalową powierzchnią. Stojaki okienne przelotowe i buforowe mogą służyć nie tylko do transportu ładunków, ale również ich bezpiecznego składowania.

Racks and Rolls jako producent stojaków metalowych i wózków transportowych oferuje wysokiej klasy wyroby niezastąpione w branży transportowej czy produkcyjnej. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Realizujemy zamówienia już od jednej sztuki. Zapewniamy również dowolną konfigurację dostępnych wzorów, aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb klienta. Zobacz pełną ofertę naszych produktów, postaw na solidne i trwałe wyroby od Racks and Rolls!